Informacje

Kontakt

Dla Domu Katarzyna Gural

ul. Armii Krajowej 5

42-360 Poraj

NIP:
5771855831
REGON:
180936696
E-mail:
Telefon:
509 597 617

O sprzedającym

 

Firma "Dla Domu Katarzyna Gural" oferuje:

- Ceramiczne naczynia do pieczenia,

- Porcelanę i kamionkę użytkową,

- Ceramikę na indywidualne zamówienie klienta,

 

 

Płatność/dostawa

1. Za pośrednictwem sklepu http://koplan.otwarte24.pl realizujemy zamówienia składane przez Internet.

2. Koszty przesyłki ustalane są indywidualnie w zależności od wagi zamówionego towaru i wybranej formy dostawy - przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska, odbiór osobisty.

3. Płatności:

- przelew bankowy przedpłata na konto Firmy "Dla Domu Katarzyna Gural"    50 1020 5558 1111 1910 7330 0055   INTELIGO

4. Termin realizacji zamówień: informacje zamieszczone są w regulaminie sklepu. 

Regulamin

Regulamin sklepu www.koplan.otwarte24.pl określa zasady sprzedaży oferowanych towarów oraz realizacji zamówień.

  1. Właścicielem sklepu www.koplan.otwarte24.pl jest Firma "Dla Domu Katarzyna Gural", zarejestrowana pod adresem: ul. Armii Krajowej 5, 42-360 Poraj, NIP: 577-185-58-31

  2. Złożenie zamówienia w Sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

  3. Sklep www.koplan.otwarte24.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci internet.

  4. Zamówienia przyjmowane są pocztą elektroniczną za pośrednictwem adresu e-mail: sklep@dladomu.net

  5. Zamówienia są rozpatrywane w ciągu dwóch dni roboczych.

  6. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mail z wiadomością potwierdzającą przyjęcie zamówienia do realizacji i informację o dostępności danego towaru oraz stanie zamówienia.

  7. W przypadku braku na magazynie danego towaru, klient jest informowany o terminie w jakim towar będzie dostępny i na tej podstawie podejmuje decyzję co do realizacji zamówienia.

  8. Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych przelewem - z chwilą wpływu środków na konto Firmy "Dla Domu Katarzyna Gural", a w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - z chwilą potwierdzenia przyjęcia do realizacji zamówienia.

  9. Do zamówienia dodawany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura, wystawiana w chwili skompletowania towaru do wysyłki.

  10. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia paragonu lub faktury.

  11. Klient udostępnia swoje dane osobowe/adresowe Firmie "Dla Domu Katarzyna Gural" w celu realizacji zamówienia.

  12. Dostawa towaru odbywa się w preferowany przez Klienta sposób: przesyłka kurierska, przesyłka pocztowa, odbiór osobisty.

  13. Do wysyłki towarów kruchych, łamliwych, delikatnych, gazów, płynów i rzeczy specjalnego traktowania zalecamy wybór przesyłki kurierskiej z opcją OSTROŻNIE.
  14. Koszty przesyłki ustalane są indywidualnie i zależne są od wielkości zamówienia, sposobu płatności i wskazanego przez Klienta dostawcy towaru.

  15. Koszty przesyłki uwzględnione są w wystawionym paragonie lub fakturze.

  16. Czas dostawy określa regulamin firmy realizującej transport towaru.

  17. Firma "Dla Domu Katarzyna Gural" nie ponosi odpowiedzialności za komplikacje wynikające z błędnych lub niedokładnych danych adresowych podanych przez Klienta

  18. Wszystkie ceny zamieszczone w sklepie podane są w polskich złotych i uwzględniają podatek VAT.

  19. Firma "Dla Domu Katarzyna Gural" zastrzega sobie prawo do zmian oferty zamieszczonej w sklepie , uwzględniając oferowane towary i ceny.

  20. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

  21. Aby odstąpić od umowy zawartej na www.koplan.otwarte24.pl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@dladomu.net. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. ----------------------------------------------------------------------------------- Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

   Dla Domu Katarzyna Gural

   ul. Armii Krajowej 5

   42-360 Poraj

   Ja.....................................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy:

   .................................................................................................. .................................................................................................. .................................................................................................. ..................................................................................................

   numer paragonu (*) / faktury (*).............................................

   wartość brutto:.......................................zł

   Data zawarcia umowy to......................... data odbioru.............

   Imię i nazwisko.........................................................................

   Adres......................................................................................... Data............................................................................................

   Podpis ….................................                                                     (*) Niepotrzebne skreślić

  22. Przesyłkę ze zwracanym towarem wraz z podpisanym oświadczeniem i dokumentem dokumentującym dokonaną sprzedaż należy nadać na adres „Dla Domu Katarzyna Gural,ul. Armii Krajowej 5,42-360 Poraj”, a wcześniej poinformować nas mailowo o zwrocie zakupionego towaru. Koszt zwrotu ponosi kupujący.

  23. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją. W przypadku stwierdzenia wad produkcyjnych, niezgodności wynikających z różnic w zamówieniu, Klient ma prawo do złożenia reklamacji.

  24. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

 

 

Inne

Użytkowanie

Naczynia są przeznaczone do stosowania w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych.

Naczynia do pieczenia firmy Koplan mają podwyższoną odporność na stosowanie w wysokich temperaturach nawet do 350 0C. Podgrzewanie powinno się odbywać z szybkością 5 - 7 OC/min, a po wyjęciu z piekarnika naczynia należy odstawić na drewnianą podkładkę. Należy unikać poddawania naczyń gwałtownym zmianom temperatury -podgrzewania zamrożonych potraw, wstawiania do rozgrzanego pieca lub dolewania płynów do gorącego naczynia.